EPDM MEMBRAN

Geoflex EPDM Membran

EPDM membranı, çeşitli uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış oldukça esnek bir elastomerik polimerdir. EPDM fiziksel özelliklerini korur.
Kauçuk EPDM bazlı sentetik elastomerden üretilmektedir. UV ışınlarına ve ozon etkisine karşı üstün bir dirence sahiptir. -40 ° C ila + 120 ° C arasında değişen özelliklerden hiçbirini kaybetmez.
Bitki köklerine dayanıklıdır. Herhangi bir yüksek uzama özelliği için kullanılabilir. Yürütülen yaşlanma testleri. EPDM'nin başarısı, uzun ömür, iklim dayanıklılığı, esneklik vb. Gibi olağanüstü fiziksel özelliklerinden gelmektedir.

EPDM membranlar Havuzlar, barajlar, su kanalları, yangın havuzları, su arıtma tesisleri, temel duvarları, oyun havuzları vb. Birçok uygulama alanına sahiptir.

EPDM mebran

Kullanım alanlarının çeşitliliği göz önüne alındığında, geomembranlar birçok özelliği içermelidir.
Yüksek ve düşük ortam sıcaklıkları, UV'ye maruz kalma veya tekrarlanan mekanik stres nedeniyle, hızlandırılmış oksidasyon etkisi için EPDM kauçuktan üretilmeleri gerekir. Bakteriler ve mantarların büyümesi nedeniyle zararlı maddelerle suyun kirlenmesine karşı dayanıklıdır. Çevresel etkilerden kaynaklanan herhangi bir strese dayanıklıdır. Sürekli ıslatma ve kurutma döngülerine dayanıklıdır. Sürekli donma ve çözünme döngülerine dayanıklıdır. İnanılmaz derecede yüksek sıvı geçirimsizliği vardır. Strese ve çatlamaya karşı oldukça dayanıklıdır. Kaynak işleminin sonucu olarak aynı kırılma ve uzama değerlerine sahiptir.

EPDM Mebran 2

UYGULAMA ALANLARI
Peyzaj ve Rekreasyon
Parklar ve bahçeler Golf sahaları Zooloji parkı Suni kar havuzları Su parkları

ÇEVRE
Gübre havuzları Biyolojik su arıtma havuzları Tehlikeli atık depolama havuzları Dökülme ve sekonder korumalar Depolama alanı Terasta yemyeşil bahçeler Yangın havuzları

TARIM

Toprak su koruma havuzları Biyolojik su arıtma havuzları Su kemerleri Terasta yemyeşil bahçeler

BİNA
Döşeme Çatı Cephe Giydirme Cephe Döşeme Perdeleri

SANAYİ
Taşınabilir su depoları Proses suyu depoları Çamur, kül, atık depolama Kirlenmiş su deposu

EPDM Mebran 3

Sosyal Medyada Paylaş